Pralka na miarę XXI wieku

Pralka na miarę XXI wiekuDawno temu na pralkę czekało się miesiącami, a człowiek skakał z radości, kiedy stał się dumnym posiadaczem urządzenia typu „frania”. Jakiż to był komfort i wygoda! Pranie robiło się praktycznie samo, my musieliśmy je jedynie wypłukać, wycisnąć i powiesić! Szczęśliwie technologia tego typu już od dłuższego czasu spotykana jest jedynie w muzeum.

Pranie na turbo napęd

Z drugiej strony obecnie wybór pralki może stanowić prawdziwe wyzwanie – ładowane od góry od przodu, energooszczędne, przyjazne dzieciom, pralko-suszarki, pralki parowe… Co wybrać?! W tym natłoku urządzeń warto zwrócić uwagę na najnowszą propozycję marki LG. Firma wypuściła niedawno na rynek pewien szczególny typ pralki, wyposażony w technologię o wdzięcznej nazwie TurboWash. Pralki LG TurboWash są stosunkowo świeżym zjawiskiem w świecie sprzętu domowego. Jak sama nazwa wskazuje, piorą ze szczególną siłą i energią. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii TurboWash, która wykorzystuje funkcję natrysku ciśnieniowego. Dzięki temu pralka pierze szybciej i zdecydowanie skuteczniej, niż jej koleżanki z tej samej półki.

Energooszczędność i delikatność w jednym

Fakt, że nasze pranie jest robione w znacznie krótszym czasie przekłada się na taką cechę, jak energooszczędność i wydajność urządzenia. Pralka TurboWash przewyższa najwyższą klasę energetyczną dostępną obecnie na rynku (jak widać w XXI wieku wszystko jest możliwe) – A+++, dzięki temu oprócz czasu potrzebnego na zrobienie prania oszczędzamy również pieniądze. Pewnie większość z Was zaczęła się zastanawiać na wysokości drugiego akapitu, czy te natryski nie zaszkodzą delikatnym tkaninom. Słowo „turbo” nie kojarzy się raczej z czymś wyjątkowo subtelnym. Na szczęście możemy być spokojni o los naszych bawełnianych koszulek, jedwabnych apaszek i innych wymagających czułości części garderoby. W pralkach TurboWash zastosowano również funkcję 6MotionDD, która łączy skuteczność prania automatycznego z delikatnością prania ręcznego.

Jak widać, propozycja marki LG jest całkiem sprytnym urządzeniem. Przy jej pomocy nie tylko szybko i efektywnie zrobimy pranie, ale również zadbamy o środowisko (i nasze portfele)! Właściwie w tym momencie do szczęścia brakuje tylko tego, żeby ta genialna pralka nauczyła się również prasować i samodzielnie składać pranie… Może następnym razem!