W jaki sposób funkcjonuje hurtownia zaopatrzenia medycznego

Hurtownia medyczna to miejsce, gdzie niejedna jednostka ochrony zdrowia – poczynając od jednoosobowych działalności lekarskich, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, ma możliwość zapewnić sobie potrzebne materiały i aparaturę, jakie używane muszą być w codziennej pracy z pacjentami.

Odbiorcą produktów oferowanych przez hurtownie medyczne są zarówno lekarze wszystkich z branż, a także pielęgniarki, salowe, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu różnych dziedzin, które obejmują zarówno materiały dotyczące tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje także laboratoria medyczne, oferując szeroką ilość różnorodnych odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z firm, jakich towary są oferowane to np. LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także centra fizjoterapii proponując meble, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, produkty kinezyterapii a także wózki inwalidzkie i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, materiały radiologiczne, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, to aż 8 000 produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie produkty importowane są od renomowanych firm, wśród nich są m.in: Melag, Polydentia, Voco. W ofercie są także firmy polskie, producenci następujących produktów na przykład Zhermapol czy Chema.

Dostępne są produkty takie jak materiały stomatologiczne takie jak kompozyty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony tutaj krótki opis asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek tego, co znajduje się zarówno w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Sprawdź ofertę

Sklep.Cezal.com.pl