Wsparcie finansowe

 Polskie wzornictwo wyróżnia się na arenie międzynarodowej. Posiadamy wieloletnią kulturę, jaką ciągle można wskrzesić i przy okazji czerpać z tego kolejne korzyści. Współcześnie mamy okazję zespolić tradycyjne wartości i indywidualną estetykę z innowacyjnymi konceptami i zdobyć dofinansowanie do swoich działań. Działanie 1.4 Polska Wschodnia POPW skierowane jest do wszelkich przedsiębiorstw działających na tym terenie, które planują wdrożyć własną interesującą strategię wzorniczą. Należy spełnić szereg kryteriów, jednakże jest to niezwykle opłacalne, bowiem można otrzymać nawet 3 miliony wsparcia finansowego.
Działanie 1.4 Wzór na konkurencję POPW to ogromna szansa dla firm, które mają kapitalne pomysły, tkwią korzeniami w narodowej kulturze i jednocześnie wybiegają w przyszłość, chcąc stworzyć pomysłowy produkt. Wzornictwo musi być przemyślane, dostosowane do nowoczesnych trendów, a równocześnie mieć charakter tradycyjny. Wskazane jest spróbować swoich sił, gdyż jest to duża szansa na rozwinięcie własnego interesu lub bardzo dobry start w danej branży, jeśli firma dopiero zaczyna się kształtować.
Unijne dofinansowania to spora szansa dla rozwijających się firm, przede wszystkim na terenie Polski Wschodniej. Obecnie można spełnić swoje wielkie plany i zamierzenia biznesowe, a deficyt kapitału nie jest żadnym kłopotem. Atrakcyjne Działanie 1.4 Polska Wschodnia POPW to wspaniała sposobność, by rozwijać swoją firmę i wdrożyć w życie wyjątkowo atrakcyjny projekt wzornictwa. Należałoby skorzystać z takiej opcji jak 1.4 Wzór na konkurencję POPW, która stanowi duży krok w przyszłość dla każdego biznesu.
Więcej informacji: http://www.dotacje-exportgroup.pl/Wzor-na-konkurencje/Wzor-na-konkurencje-1-4-Polska-Wschodnia-POPW.php